Drahokamy

obrázok

D.I.C. (Diamonds International Corporation)

Milé dámy a vážení páni,

ste na stránkach kaderníckeho salónu TIGI, ktorý prevádzkujem už 10 rokov.

Presne taký istý čas spolupracujem - ako obchodník a investičný konzultant aj s českou spoločnosťou D.I.C. (Diamonds International Corporation), ktorej hlavnou aktivitou je výroba a predaj originálnych luxusných briliantových šperkov a veľkoobchod s diamantmi.

Spoločnosť je členom prestížnej diamantovej burzy v Antwerpách - Beurs voor Diamanthandel a od roku 2014 aj členom dubajskej diamantovej burzy - Dubai Diamond Exchange.

 

Ženská krása a diamantový šperk - sú prepojené už stáročia, ľudia si týmto výnimočným darčekom vedeli preukázať tie najhlbšie city lásky, úcty a uznania.

 

V súčasnosti sa k tomu pripája aj rozumné umiestnenie časti voľných financií do investičných diamantov so všetkým, čo k tomu patrí ... najmä informácií, ktoré viete získať na stretnutí so mnou.

AKTUALITA: NOVINKA - www.diamantovaistota.sk

- SPLÁTKOVÝ SYSTÉM NÁKUTU DIAMANTOV už od 55,- EUR/MES. - každý rok DIAMANT - je vo Vašom vlastníctve!!!

Keďže som absolventom ekonomickej univerzity a financiám a investíciám sa venujem viac ako 15 rokov, myslím si, že môže byť naše stretnutie obojstranne prospešné.

 

Poradenstvo ponúkam:

 

- investície do diamantov

- ako nakupovať diamantové šperky (popr. poradiť aj s výberom vhodného šperku z originálnej produkcie spoločnosti D.I.C.)

- ako a čo si všímať na certifikátoch ku diamantom

- alternatívne investovanie do diamantov (dlhopisy, programy pravidelného investovania...)

naši partneri head bed catwalk S factor tigi-color tigi-hair