Poradňa

obrázok

Ochrana žiarivej farby

Chcete, aby Vám Vaša nová farba vydržala čo najdlhšie?

Používajte šampón a kondicionér "True Lasting Colour".

Táto rada udržuje žiarivé tóny Vašich vlasov až do 40 umytí. Obsahuje ultra jemný olej s lesklými mikročasticami. Ošetrujúca receptúra ochraňuje a dodáva neskutočný lesk a neprekonateľne zdravý vzhľad vlasov.

 Do tejto rady patrí aj stylingový a zušľachťovací olej "True Lasting Colour" s dvojakým účinkom, obsahuje ultra jemné zložky, ochraňuje farbu a dodáva neuveriteľný lesk.

 

obrázok

NASHI Argan

Každý jeden výrobok Nashi Argan je vyrobený tak, aby vyhovel potrebám žien. Svojou jednoduchosťou a pôsobením dodáva jemnosť, hydratáciu, elasticitu a blahobyt všetkým typom vlasov.

obrázok

Štrukturovaný účes

Milí páni, chcete, aby Váš účes bol dokonalý a Vy by ste pútali pozornosť svojím nadpozemským vzhľadom?

Zaručene Vám pomôžu stylingové prípravky "Hard to Get", ktorý dodáva ľahké, matné a oddelené spevnenie pre ten správny look, " Bed Head Wax Stick", vosková tyčinka, ktorá dodá štruktúru a spevnenie s polomatným vzhľadom v mihu sekundy, silne fixuje alebo "Manipulátor", modelovacia pasta, stredne flexibilne fixujúca, dodáva matný efekt alebo "Hard Head Mohawk Gel", rýchle schnúci, silne tužiaci, odoláva gravitácii a dodáva vlasom neprekonateľné spevnenie.

Kvalitnému stylingu však predchádza aj správna starostlivosť o vlasy, ktorá zahŕňa kvalitný šampón a kondicionér, vo Vašom prípade, milí páni, určite doporučujeme radu "Charge Up", ktorá dodáva vlasom objem a plnosť alebo "Clean Up", ktorá je určená na starostlivosť o vlasovú pokožku. Patria tu aj stylingové prípravky, ako "Power Play", klasický gél, ktorý sa stará o kontrolu a lesk vlasov bez zanechávania stôp, "Pure Texture", viacúčelová stylingová pasta pre dokonalú štruktúru,

"Matte Separation", vláčny vosk s matujúcim efektom pre spevnenie, štýl a dlhotrvajúci účes.

Pri všetkých týchto stylingových prípravkoch platí, že ich môžte použiť na mokré aj suché vlasy, záleží od vzhľadu akého chcete dosiahnuť.

obrázok

A JE TU KONEČNE LETNÉ POČASIE

Snáď vydrží dlhšie, ako len pár dní, prináša nám veľa energie, menej oblečenia, krásne opálenie a mnoho iných radostí, ale pred slniečkom sa musíme vedieť aj účinne chrániť, nielen pokožku ale aj vlasy. Práve ochrane vlasov pred škodlivými účinkami slnka je venovaná nová kolekcia BED HEAD pod názvom TOTALLY BEACHIN, ktorá obsahuje šampón, kondicionér a sérum, je vyrobená v krásnej letnej farbe a výrobky voňajú ako zrelé, šťavnaté mango.

Táto línia dodá Vašim vlasom vlhkosť, ochráni farbu, vlasy budú vyzerať úžasne hladko a zdravo.

 

naši partneri head bed catwalk S factor tigi-color tigi-hair