Poradňa

obrázok

Ochrana žiarivej farby

Chcete, aby Vám Vaša nová farba vydržala čo najdlhšie?

Používajte šampón a kondicionér "True Lasting Colour".

Táto rada udržuje žiarivé tóny Vašich vlasov až do 40 umytí. Obsahuje ultra jemný olej s lesklými mikročasticami. Ošetrujúca receptúra ochraňuje a dodáva neskutočný lesk a neprekonateľne zdravý vzhľad vlasov.

 Do tejto rady patrí aj stylingový a zušľachťovací olej "True Lasting Colour" s dvojakým účinkom, obsahuje ultra jemné zložky, ochraňuje farbu a dodáva neuveriteľný lesk.

 

obrázok

NASHI Argan

Každý jeden výrobok Nashi Argan je vyrobený tak, aby vyhovel potrebám žien. Svojou jednoduchosťou a pôsobením dodáva jemnosť, hydratáciu, elasticitu a blahobyt všetkým typom vlasov.

obrázok

Štrukturovaný účes

Milí páni, chcete, aby Váš účes bol dokonalý a Vy by ste pútali pozornosť svojím nadpozemským vzhľadom?

Zaručene Vám pomôžu stylingové prípravky "Hard to Get", ktorý dodáva ľahké, matné a oddelené spevnenie pre ten správny look, " Bed Head Wax Stick", vosková tyčinka, ktorá dodá štruktúru a spevnenie s polomatným vzhľadom v mihu sekundy, silne fixuje alebo "Manipulátor", modelovacia pasta, stredne flexibilne fixujúca, dodáva matný efekt alebo "Hard Head Mohawk Gel", rýchle schnúci, silne tužiaci, odoláva gravitácii a dodáva vlasom neprekonateľné spevnenie.

Kvalitnému stylingu však predchádza aj správna starostlivosť o vlasy, ktorá zahŕňa kvalitný šampón a kondicionér, vo Vašom prípade, milí páni, určite doporučujeme radu "Charge Up", ktorá dodáva vlasom objem a plnosť alebo "Clean Up", ktorá je určená na starostlivosť o vlasovú pokožku. Patria tu aj stylingové prípravky, ako "Power Play", klasický gél, ktorý sa stará o kontrolu a lesk vlasov bez zanechávania stôp, "Pure Texture", viacúčelová stylingová pasta pre dokonalú štruktúru,

"Matte Separation", vláčny vosk s matujúcim efektom pre spevnenie, štýl a dlhotrvajúci účes.

Pri všetkých týchto stylingových prípravkoch platí, že ich môžte použiť na mokré aj suché vlasy, záleží od vzhľadu akého chcete dosiahnuť.

naši partneri head bed catwalk S factor tigi-color tigi-hair